top of page
Пошук

Об'єднуємось заради Перемоги!

Оновлено: 18 серп. 2023 р.

Ще з перших наших зборів маємо дуже відданого мецената - Павла Москаленка. Він активно донатить нашому фонду "Нащадки Сагайдачного", а паралельно є співзасновником фонду "Братство добрих сердець".

Кілька тижнів тому наша команда купила, пригнала та відремонтувала на замовлення "Братства" Паджеро Спорт, який уже виконує бойові завдання.

Але цікаво те, що Павло прочитав допис Олександра Аронця кількатижневої давнини, де він писав, що в нас велика черга на автівки і що ми переможемо разом тільки коли добіжимо марафон. І тоді Павло запропонував придбати цілу автівку одному з наших підрозділів, при чому, він хотів придбати своєму батьку на день народження стареньку автівку. Але вирішив купити її хлопцям на фронт.

Дуже щемлива історія, насправді. Ми дуже пишаємося, що знаємо Павла! І принагідно приєднуємось до вітань батьку, який виховав такого сина!

Машинку ми вже передали саперному підрозділу 72-ї бригади, який знищив в околицях Вугледара не один десяток ворожої техніки.

Ще раз дякуємо Павлу та нашому дружньому фонду "Братству добрих сердець". А вас, небайдужі друзі, закликаю долучитись гривнею до збору на наступні автівочки!


Реквізити:

PayPal: aronets@gmail.com

Монобанк: 5375411201813313

Приват: 4149439311396976


9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page